Guinness PRO14 2018-19
Oct 26 - Apr 22
Dublin, IE
Guinness PRO14 Schedule for 2018-19. All times are GMT/UTC
Games can be seen LIVE on FloRugby for fans in Latin America, Spain, Portugal, France, Middle East, and North Africa
Links for live or On-Demand games starting Round 7

Round 1
Fri 31 Aug Cardiff Blues 32-33 Leinster
Fri 31 Aug Ospreys 17-13 Edinburgh
Fri 31 Aug Zebre 32-16 Southern Kings
Sat 1 Sep Connacht 26-27 Glasgow
Sat 1 Sep Munster 38-0 Cheetahs
Sat 1 Sep Ulster 15-13 Scarlets
Sat 1 Sep Dragons 17-21 Benetton

Round 2
Fri 7 Sep Glasgow 25-10 Munster
Fri 7 Sep Ulster 30-29 Edinburgh
Sat 8 Sep Dragons 27-22 Southern Kings
Sat 8 Sep Connacht 32-13 Zebre
Sat 8 Sep Ospreys 46-14 Cheetahs
Sat 8 Sep Scarlets 23-21 Leinster
Sat 8 Sep Benetton 27-25 Cardiff Blues

Round 3
Fri 14 Sep Edinburgh 17-10 Connacht
Fri 14 Sep Munster 49-13 Ospreys
Sat 15 Sep Leinster 52-10 Dragons
Sat 15 Sep Scarlets 38-29 Benetton
Sat 15 Sep Cheetahs 24-52 Glasgow
Sat 15 Sep Zebre 26-24 Cardiff Blues
Sun 16 Sep Southern Kings 7-28 Ulster

Round 4
Fri 21 Sep Cheetahs 39-39 Ulster
Fri 21 Sep Cardiff Blues 37-13 Munster
Sat 22 Sep Southern Kings 38-28 Glasgow
Sat 22 Sep Connacht 33-20 Scarlets
Sat 22 Sep Dragons 16-5 Zebre
Sat 22 Sep Leinster 31-7 Edinburgh
Sat 22 Sep Ospreys 27-10 Benetton

Round 5
Fri 28 Sep Cardiff Blues 24-21 Cheetahs
Fri 28 Sep Edinburgh 31-30 Benetton
Sat 29 Sep Zebre 8-22 Ospreys
Sat 29 Sep Connacht 3-20 Leinster
Sat 29 Sep Scarlets 54-14 Southern Kings
Sat 29 Sep Glasgow 29-13 Dragons
Sat 29 Sep Munster 64-7 Ulster

Round 6
Fri 5 Oct Edinburgh 37-21 Cheetahs
Fri 5 Oct Glasgow 36-8 Zebre
Fri 5 Oct Ulster 15-22 Connacht
Sat 6 Oct Scarlets 20-17 Ospreys
Sat 6 Oct Dragons 15-23 Cardiff Blues
Sat 6 Oct Leinster 30-22 Munster
Sat 6 Oct Benetton 28-5 Southern Kings

Round 7
Fri 26 Oct Southern Kings 34-41 Scarlets
Fri 26 Oct Zebre 34-16 Edinburgh
Fri 26 Oct Ulster 36-18 Dragons
Fri 26 Oct Ospreys 22-17 Connacht
Sat 27 Oct Benetton 3-31 Leinster
Sat 27 Oct Munster 25-24 Glasgow
Sat 27 Oct Cheetahs 21-10 Cardiff Blues

Round 8
Fri 2 Nov Edinburgh 31-21 Scarlets
Fri 2 Nov Ospreys 20-29 Glasgow
Sat 3 Nov Benetton 10-15 Ulster
Sat 3 Nov Connacht 33-12 Dragons
Sun 4 Nov Southern Kings 31-38 Leinster
Sun 4 Nov Cardiff Blues 37-0 Zebre
Sun 4 Nov Cheetahs 26-30 Munster

Round 9
Fri 23 Nov Glasgow 40-15 Cardiff Blues
Fri 23 Nov Leinster 52-7 Ospreys
Fri 23 Nov Scarlets 29-12 Ulster
Sat 24 Nov Cheetahs 31-25 Benetton
Sun 25 Nov Southern Kings 14-31 Connacht
Sun 25 Nov Zebre 7-32 Munster
Sun 25 Nov Dragons 18-12 Edinburgh

Round 10
Fri 30 Nov Munster 44-14 Edinburgh
Fri 30 Nov Ospreys 43-0 Zebre
Sat 1 Dec Cheetahs 17-21 Connacht
Sat 1 Dec Ulster 16-12 Cardiff Blues
Sat 1 Dec Dragons 10-59 Leinster
Sat 1 Dec Glasgow 29-20 Scarlets
Sat 1 Dec Southern Kings 19-22 Benetton

Round 11
Fri 21 Dec Cardiff Blues 19-16 Dragons
Fri 21 Dec Ulster 19-12 Munster
Sat 22 Dec Ospreys 19-12 Scarlets
Sat 22 Dec Edinburgh 23-7 Glasgow
Sat 22 Dec Leinster 33-29 Connacht
Sun 23 Dec Zebre 8-10 Benetton

Round 12
Fri 28 Dec Connacht 21-12 Ulster
Sat 29 Dec Benetton 28-10 Zebre
Sat 29 Dec Glasgow 8-16 Edinburgh
Sat 29 Dec Munster 26-17 Leinster
Sat 29 Dec Scarlets 5-34 Cardiff Blues
Sun 30 Dec Dragons 23-22 Ospreys

Round 13
Sat 5 Jan Benetton 20-17 Glasgow
Sat 5 Jan Ospreys 20-11 Cardiff Blues
Sat 5 Jan Leinster 40-7 Ulster
Sat 5 Jan Scarlets 22-13 Dragons
Sat 5 Jan Connacht 24-31 Munster
Sat 5 Jan Edinburgh 38-0 Southern Kings
Sun 6 Jan Zebre 12-27 Cheetahs

Round 11 (rescheduled)
Sat 19 Jan Southern Kings 17-24 Cheetahs

Round 14
Fri 25 Jan Glasgow 9-3 Ospreys
Fri 25 Jan Leinster 22-17 Scarlets 
Fri 25 Jan Ulster 17-17 Benetton 
Sat 26 Jan Cheetahs 61-28 Zebre 
Sat 26 Jan Dragons 7-8 Munster 
Sat 26 Jan Southern Kings 25-21 Edinburgh 
Sat 26 Jan Cardiff Blues 8-7 Connacht 

Round 12 (rescheduled)
Sat 2 Feb Cheetahs 40-36 Southern Kings 

Round 15
Fri 15 Feb Ospreys 0-8 Ulster
Fri 15 Feb Edinburgh 34-17 Dragons
Fri 15 Feb Munster 43-0 Southern Kings
Sat 16 Feb Zebre 24-40 Leinster
Sat 16 Feb Benetton 25-19 Scarlets
Sat 16 Feb Connacht 25-17 Cheetahs
Sat 16 Feb Cardiff Blues 34-38 Glasgow

Round 16
Fri 22 Feb Glasgow 43-17 Connacht
Fri 22 Feb Ospreys 13-19 Munster
Fri 22 Feb Leinster 59-19 Southern Kings
Sat 23 Feb Benetton 57-7 Dragons
Sat 23 Feb Edinburgh 17-19 Cardiff Blues
Sat 23 Feb Ulster 54-7 Zebre
Sun 24 Feb Scarlets 43-21 Cheetahs

Round 17
Fri 1 Mar Leinster 19-7 Cheetahs
Sat 2 Mar Connacht 46-5 Ospreys
Sat 2 Mar Benetton 18-10 Edinburgh
Sat 2 Mar Scarlets 10-6 Munster
Sat 2 Mar Zebre 10-42 Glasgow
Sat 2 Mar Cardiff Blues 26-19 Southern Kings
Sun 3 Mar Dragons 15-28 Ulster

Round 18
22 Mar Cardiff Blues v Scarlets KO 7:35PM UTC-GMT 
22 Mar Connacht v Benetton KO 7:35PM UTC-GMT
22 Mar Edinburgh v Leinster KO 7:35PM UTC-GMT
23 Mar Glasgow v Cheetahs KO 7:45PM UTC-GMT
23 Mar Munster v Zebre KO 7:45PM UTC-GMT
23 Mar Ospreys v Dragons KO 3:00PM UTC-GMT
23 Mar Ulster v Southern Kings KO 5:30PM UTC-GMT

Round 19
5 Apr Munster v Cardiff Blues 
5 Apr Glasgow v Ulster
6 Apr Leinster v Benetton
6 Apr Cheetahs v Ospreys
6 Apr Scarlets v Edinburgh
6 Apr Southern Kings v Dragons
6 Apr Zebre v Connacht

Round 20
12 Apr Benetton v Munster
12 Apr Edinburgh v Ulster
12 Apr Southern Kings v Ospreys
13 Apr Cheetahs v Dragons
13 Apr Connacht v Cardiff Blues
13 Apr Leinster v Glasgow
13 Apr Scarlets v Zebre

Round 21
27 Apr Cardiff Blues v Ospreys
27 Apr Cheetahs v Southern Kings
27 Apr Dragons v Scarlets
27 Apr Edinburgh v Glasgow
27 Apr Munster v Connacht
27 Apr Ulster v Leinster
27 Apr Zebre v Benetton

Playoffs
3/4 May

Semifinals
17/18 May

Final
Saturday 25 May (Celtic Park)